Barnvaktsjobb i Västerås: Aziza

Aziza

Barnvaktsjobb i Västerås: Aziza

Aziza Ny

Timpris
180,00 kr/timme
Senaste aktivitet:

Hej! Jag är en lugn, ansvarsfull och omtänksam person som tycker mycket om att arbeta med barn. Jag är tålmodig, pålitlig och ser alltid till att barnen känner sig trygga och glada. Jag tycker om att leka, läsa sagor, pyssla och hjälpa till med barnens dagliga rutiner. Mitt mål är att skapa en varm, trygg och positiv miljö där barnen kan utvecklas och ha roligt. Jag ser fram emot att få lära känna..

Barnens egenskaper
  • Lugn
  • Vänlig
  • Rolig

Antal barn
2
Ålder på barn
  • Förskolebarn
  • Skolbarn

När vi behöver en barnvakt

Ti On To Fr
Morgon
Eftermiddag
Kväll
Natt
Uppdaterad: 28 juni 2026

Om vår familj

Letar efter
  • Barnvakt
  • Nanny
  • Dagmamma
Önskat ställe för barnpassning
Hos barnvakten
Språk vi talar
  • Arabiska
  • Kurdiska
  • Svenska

Vi behöver en barnvakt som är bekväm med

Hushållssysslor
Läxhjälp

Plats

Barnvaktsjobb i Västerås, Västerås kommun, Västmanlands län
Laddar...

Verifieringar

E-postadress

Aktiviteter

Medlem sedan
Juni 2026
Senast aktiv

Dela denna profil


Registrera dig gratis

Redo att gå med?

Babysits är gratis för barnvakter!
Barnvaktsjobb i Västerås: Aziza
Timpris
180,00 kr/timme

Gå med och gör roliga planer

Medlemsskydd

Vår medlemskyddsavgift är obligatorisk när du bokar barnomsorg på Babysits. Den läggs till vid varje bokning som görs med knappen 'Boka nu'. Avgiften är 3% för Premium-medlemmar och 15% för icke-Premium-medlemmar.

Pengar-tillbaka-garanti

Om din barnvakt avbokar eller inte dyker upp, återbetalar vi din betalning. Barnvakter som inte dyker upp kan få sin profilstatus påverkad.

Säkra transaktioner

Dina pengar hålls säkert under hela transaktionen. Vi släpper dem inte till barnvakten förrän 24 timmar efter att din bokning avslutats, vilket ger dig tid att kontakta oss om något gick fel.

Vårt stöd

Vårt supportteam hjälper till att lösa bokningsproblem eller tvister. Kontakta oss när något inte går som planerat.