Barnvakt i Älvängen: Denise

Denise

Barnvakt i Älvängen: Denise

Denise

Ålder
15
Timpris
80,00 kr/timme

Gå med i Babysits för att se hela profilen.

Senaste aktivitet:

Hej! Jag är en ansvarstagande och omtänksam tonåring som älskar att ta hand om barn. jag brukar hänga med min syster dotter på 8 månader och min kusin på 5 år. jag brukade även läsa för förskoleklassare när jag gick i 6an. är jag bekväm med att hantera husdjur, laga mat och utföra hushållssysslor. Jag gillar att läsa högt, pyssla och leka. Jag går i 8:an och är redo att ta hand om ditt barn på din..

Egenskaper
  • Rolig
  • Omtänksam
  • Ansvarigsfull

Erfarenhet
> 2 år
Erfarenhet med åldrar
  • Bebis
  • Toddlare
  • Förskolebarn
  • Skolbarn

Officiellt ID
Denise har lämnat in ett myndighets-ID och genomfört fotoverifieringskontroller. Läs mer

Tillgänglighet

Ti On To Fr
Morgon
Eftermiddag
Kväll
Natt
Uppdaterad: 10 maj 2026

Om mig

Körkort
Nej
Bil
Nej
Har barn
Nej
Rökare
Nej
Önskat ställe för barnpassning
Hos familjen
Språk som jag behärskar
  • Svenska

Utbildning och certifieringar

Utbildningsnivå
Grundutbildning
Utbildningsdetaljer
jag går i 8an

Mina barnvaktssuperkrafter

Pyssla
Rita
Högläsning
Spela

Jag är bekväm med

Husdjur
Matlagning
Hushållssysslor

Plats

Barnvakt i Älvängen, Ale Kommun, Västra Götalands län
Laddar...

Verifieringar

Officiellt ID
E-postadress

Aktiviteter

Medlem sedan
Februari 2026
Senast aktiv

Dela denna profil


Registrera dig gratis

Redo att gå med?

Barnvakt i Älvängen: Denise
Ålder
15
Timpris
80,00 kr/timme

Gå med och gör roliga planer

Medlemsskydd

Vår medlemskyddsavgift är obligatorisk när du bokar barnomsorg på Babysits. Den läggs till vid varje bokning som görs med knappen 'Boka nu'. Avgiften är 3% för Premium-medlemmar och 15% för icke-Premium-medlemmar.

Pengar-tillbaka-garanti

Om din barnvakt avbokar eller inte dyker upp, återbetalar vi din betalning. Barnvakter som inte dyker upp kan få sin profilstatus påverkad.

Säkra transaktioner

Dina pengar hålls säkert under hela transaktionen. Vi släpper dem inte till barnvakten förrän 24 timmar efter att din bokning avslutats, vilket ger dig tid att kontakta oss om något gick fel.

Vårt stöd

Vårt supportteam hjälper till att lösa bokningsproblem eller tvister. Kontakta oss när något inte går som planerat.