Automatiska översättningar är kanske inte helt korrekta.
Je m'appelle Elora et j'ai 21 ans. J'ai une expérience dans la garde d'enfants. Je fais des études de psychologie et j’ai déjà eu 3 stages avec des enfants de maternel, de primaire et avec des adolescents. De plus, je suis la plus âgé de la famille, donc je m'occupe souvent des plus petits. Je parle plusieurs langues (français , néerlandais, espagnol et anglais) donc la barrière de la langue n'est..
Erfarenhet av barnpassning
> 2 år
Erfarenhet med åldrar
- Toddlare
- Förskolebarn
- Skolbarn
- Tonåring
Erfarenhet av barn med speciella behov
Elora är certifierad för vård av barn med speciella behov. Kontakta Elora direkt för att verifiera certifieringar. Läs mer
Specifik erfarenhet:
- Funktionsnedsättning
- Trotssyndrom och Uppförandestörning (ODD / CD)
- Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD)
- Språkstörning
- Autismspektrumtillstånd (AST)
- Tics
- Tvångssyndrom (OCD)
Officiellt ID
Elora har tillhandahållit ett officiellt ID.
Läs mer
För din egen säkerhet och skydd, kommunicera bara och få betalt genom Babysits. Dela aldrig personlig information som ID-handlingar och bankuppgifter med någon du aldrig har träffat.
Läs mer
Tillgänglighet
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |
Morgon | |||||||
Eftermiddag | |||||||
Kväll | |||||||
Natt |
Uppdaterad: 25 augusti 2020
Om mig
Körkort
Nej
Bil
Nej
Har barn
Nej
Rökare
Nej
Önskat ställe för barnpassning
Hos familjen
Språk som jag behärskar
- Engelska
- Franska
- Nederländska
- Spanska
Favorit
0 gånger
Jag är bekväm med
Matlagning
Hushållssysslor
Läxhjälp
0 Referenser
Laddar...
Elora tillhandahållit
Aktiviteter
Medlem sedan
Mars 2020
Senast aktiv
Besvarade meddelanden
Genomsnittlig svarstid
Bokningar
0
Upprepade bokningar
0