Barnvakt i Västerås: Hala

Hala

Barnvakt i Västerås: Hala

Hala Ny

Ålder
18
Timpris
125,00 kr/timme
Senaste aktivitet:

Hej! Jag heter Hala, 18 år gammal. Jag är en ansvarstagande och lugn barnvakt med 4 års erfarenhet av att ta hand om barn i åldrarna 1-12 år. Jag är mycket bekväm med husdjur, matlagning och hushållssysslor, och jag älskar att hjälpa barn med läxor. Jag har en bakgrund i beteendevetenskap och talar flytande svenska. Jag är tillgänglig för att barnvakt på din plats eller min plats och ser fram emot..

Egenskaper
  • Ansvarigsfull
  • Lugn
  • Vänlig

Erfarenhet
> 4 år
Erfarenhet med åldrar
  • Toddlare
  • Förskolebarn
  • Skolbarn

Officiellt ID
Hala har lämnat in ett myndighets-ID och genomfört fotoverifieringskontroller. Läs mer

Tillgänglighet

Ti On To Fr
Morgon
Eftermiddag
Kväll
Natt
Uppdaterad: 11 juni 2026

Om mig

Körkort
Nej
Bil
Nej
Har barn
Nej
Rökare
Nej
Önskat ställe för barnpassning
Hos familjen
Språk som jag behärskar
  • Svenska

Utbildning och certifieringar

Utbildningsnivå
Gymnasieutbildning
Utbildningsdetaljer
Samhällsvetenskapsprogrammet med inriktning beteendevetenskap

Mina barnvaktssuperkrafter

Pyssla
Rita
Högläsning
Språk
Spela

Jag är bekväm med

Husdjur
Matlagning
Hushållssysslor
Läxhjälp

Plats

Barnvakt i Västerås, Västerås kommun, Västmanlands län
Laddar...

Verifieringar

Officiellt ID
E-postadress
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem sedan
Juni 2026
Senast aktiv

Dela denna profil



Registrera dig gratis

Redo att gå med?

Barnvakt i Västerås: Hala
Ålder
18
Timpris
125,00 kr/timme

Gå med och gör roliga planer

Medlemsskydd

Vår medlemskyddsavgift är obligatorisk när du bokar barnomsorg på Babysits. Den läggs till vid varje bokning som görs med knappen 'Boka nu'. Avgiften är 3% för Premium-medlemmar och 15% för icke-Premium-medlemmar.

Pengar-tillbaka-garanti

Om din barnvakt avbokar eller inte dyker upp, återbetalar vi din betalning. Barnvakter som inte dyker upp kan få sin profilstatus påverkad.

Säkra transaktioner

Dina pengar hålls säkert under hela transaktionen. Vi släpper dem inte till barnvakten förrän 24 timmar efter att din bokning avslutats, vilket ger dig tid att kontakta oss om något gick fel.

Vårt stöd

Vårt supportteam hjälper till att lösa bokningsproblem eller tvister. Kontakta oss när något inte går som planerat.