Barnvakt i Sollentuna: Abigaeleenge

Abigaeleenge

Barnvakt i Sollentuna: Abigaeleenge

Abigaeleenge

Ålder
18
Timpris
135,00 kr/timme
Senaste aktivitet:

Hej! Jag heter Abigaële och bor i Stockholm och har tagit studenten. Jag älskar att spendera tid med barn. På fritiden tycker jag om att dansa, laga mat, baka och hitta på roliga aktiviteter med familj och vänner. Jag har lång erfarenhet av att ta hand om barn från 1 år och uppåt, bland annat genom att vara barnvakt till mina två yngre syskon och barn till familjevänner. Jag är lugn, ansvarstagande..

Egenskaper
  • Ansvarigsfull
  • Vänlig
  • Lugn
Informationen i den här profilen har tillhandahållits av Abigaeleenge och har inte kontrollerats av Babysits om inget annat anges.

Erfarenhet
> 5 år
Erfarenhet med åldrar
  • Bebis
  • Förskolebarn
  • Toddlare
  • Skolbarn

Officiellt ID
Abigaeleenge har lämnat in ett myndighets-ID och genomfört fotoverifieringskontroller. Läs mer

Tillgänglighet

Ti On To Fr
Morgon
Eftermiddag
Kväll
Natt
Uppdaterad: 31 maj 2026

Om mig

Körkort
Nej
Bil
Nej
Har barn
Nej
Rökare
Nej
Önskat ställe för barnpassning
Hos familjen
Språk som jag behärskar
  • Engelska
  • Lingala
  • Svenska

Utbildning och certifieringar

Utbildningsnivå
Gymnasieutbildning
Utbildningsdetaljer
Jag tar gymnasieexamen juni 2026

Mina barnvaktssuperkrafter

Pyssla
Högläsning
Musik
Spela

Jag är bekväm med

Matlagning
Hushållssysslor

Plats

Barnvakt i Sollentuna, Sollentuna Kommun, Stockholms län
Laddar...

Verifieringar

Officiellt ID
E-postadress
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem sedan
Maj 2026
Senast aktiv

Dela denna profil



Registrera dig gratis

Redo att gå med?

Barnvakt i Sollentuna: Abigaeleenge
Abigaeleenge
Ålder
18
Timpris
135,00 kr/timme

Gå med och gör roliga planer

Medlemsskydd

När du bokar via Babysits kan vi skydda din betalning och hjälpa till om något går fel. Avgiften är 3 % av bokningens totalsumma för Premium-medlemmar och 15 % för icke-Premium-medlemmar.

Återbetalningar

Om din barnvakt avbokar eller inte dyker upp återbetalar vi hela din betalning. Du kan avboka innan bokningen börjar eller upp till 60 minuter efter starttiden. Kontakta oss inom 24 timmar efter att en bokning har avslutats om det uppstod ett problem, så granskar vi din begäran och fattar beslut om återbetalning.

Betalas i förskott

Din betalning ordnas när du bokar, så du behöver inte betala på dagen. Barnvakten får betalt 24 timmar efter att din bokning har avslutats, så att du hinner kontakta oss om något gick fel.

Vårt stöd

Vårt supportteam hjälper till att lösa bokningsproblem eller tvister. Kontakta oss när något inte går som planerat.